SPRÁVCE SÍTĚ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Rádi byste se stali členem týmu prosperující společnosti a přispívali k zajišťování IT servisu? Zajímáte se o správu sítí a zabezpečení softwaru a chcete se učit nové dovednosti? Zašlete nám Váš životopis! SPRÁVCE SÍTĚ

Pracovní náplň

  • Zajištění celkového IT servisu
  • Podpora a implementace systémů
  • Odpovědnost za zabezpečení SW
  • Návrh systémových opatření
  • Spolupráce s kolegy, plnění IT požadavků

Co požadujeme?

  • Zkušenost s problematikou síťových technologií
  • Orientaci v oblasti síťového zabezpečení
  • Znalost virtualizace, SQL a Office 365
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Ochotu občasného cestování, zejména po ČR

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvky na stravování a dopravu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy

  • Místo pracoviště: Znojmo

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.