SPECIALISTA ODDĚLENÍ NÁKUPU

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Chcete se v rámci své kariéry věnovat oblasti nákupu a vývoje? Dorozumíte se anglicky? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní stabilní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: SPECIALISTA ODDĚLENÍ NÁKUPU

Pracovní náplň

  • koordinace nákupních procesů
  • selekce vhodných dodavatelů
  • vyhodnocování cenových nabídek
  • dohled nad dodržováním dodacích podmínek
  • zpracovávání příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • schopnost dorozumět se v anglickém jazyce
  • praxi v oblasti nákupu (výhodou)
  • znalost MS Office (Excel)
  • samostatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • práci v moderním pracovním prostředí
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • finanční bonusy
  • příspěvek na dopravu

  • místo výkonu práce: okres Frýdek - Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.