MANAŽER MONTÁŽNÍCH STŘEDISEK (až 60.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Hledáte práci na vedoucí pozici v oblasti logistiky v okolí Nymburka? Máte praxi z manažerských pozic v logistice nebo výrobě? Baví Vás vymýšlet nové postupy a zlepšovat procesy v oblasti automobilového průmyslu? Chtěli byste získat stabilní zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti? Pak jste tím správným kandidátem! Silná a úspěšná nadnárodní společnost hledá nového pracovníka na pozici: MANAŽER MONTÁŽNÍCH STŘEDISEK (až 60.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení konstrukčních a montážních center v automotive
  • zodpovědnost za nastavení logistických procesů a jejich zlepšování
  • stanovení strategií, zajištění efektivnosti hospodaření a výkonnosti svěřené oblasti
  • řízení, plánování, koordinování a vyhodnocování všech logistických aktivit
  • vytváření, řízení a vedení pracovního týmu
  • administrativní činnost v ERP systému
  • organizace a implementace nových projektů, vedení a motivování zaměstnanců
  • komunikace s výrobou a logistikou
  • monitoring nákladů a jejich optimalizace

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxi na obdobné pozici v automobilovém průmyslu
  • znalost procesů v logistice nebo výrobě
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
  • schopnost vést a řídit pracovní tým
  • MS Office – uživatelskou úroveň
  • zkušenosti v ERP systémech (SAP výhodou)

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní, výrobní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • zajímavé fixní finanční ohodnocení + motivující složku
  • prostor pro osobní i profesní růst
  • možnost řízení a zlepšování montážních center
  • 5 týdnu dovolené
  • příspěvky na stravování
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.