SEŘIZOVAČ – STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

21000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Hledáte práci jako seřizovač? Říkají Vám něco kontrolní automaty? Víte, jak je opravit, seřídit a udržet v provozu? Nevadí Vám práce na směny, když je dobře zaplacená? Napište! Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svých řad posilu na pozici SEŘIZOVAČ – STROJÍRENSTVÍ do Libereckého kraje.

Pracovní náplň

  • Obsluha kontrolních automatů
  • Zodpovědnost za seřízení stroje
  • Kontrola výroby a správného chodu strojů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v seřizování strojů
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Znalost práce na PC
  • Loajalitu, flexibilitu a technické myšlení

Co nabízíme?

  • Svozové autobusy ze Semil, Železného Brodu a Lomnice nad Popelkou
  • Finanční bonusy a prémie včetně 13. mezd
  • Příplatky za směnnost
  • Pravidelné navyšování mezd
  • Příspěvky na sport, kulturu a volný čas

  • Místo výkonu práce: okres Semily