OBCHODNÍK AUTOMOTIVE VÝCHODNÍ ČECHY (od 25.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte znalosti v oblasti obchodu a automobilového průmyslu? Jste komunikativní, ambiciózní, flexibilní a rádi byste se plně uplatnili na obchodní pozici v perspektivní společnosti? Nabízíme Vám jedinečnou šanci, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Nadnárodní úspěšná společnost působící v oblasti automotive přijme nového pracovníka na pozici: OBCHODNÍK AUTOMOTIVE VÝCHODNÍ ČECHY (od 25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky
  • Akvizice nových klientů
  • Vypracování všech potřebných podkladů a smluv
  • Vkládání dat do interního systému
  • Administrativa spojená s uzavřenými obchody
  • Prezentaci výrobků a vytvoření nabídek

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Zkušenost v oblasti obchodu nebo automobilového průmyslu výhodou
  • MS Office – uživatelskou úroveň
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Prezentační a komunikační dovednosti, aktivní přístup, ochotu se učit

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v úspěšné, zavedené společnosti v příjemném pracovním kolektivu
  • Možnost osobnostního rozvoje a kariérního postupu
  • Prémie z prodeje
  • 13. mzdu
  • Služební auto i k soukromým cestám
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výuku jazyků a další odborné kurzy
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Východní Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.