TECHNICKÝ ŘEDITEL – TRUTNOVSKO

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte VŠ vzdělání v oblasti strojírenství a dlouholetou praxí ve strojírenském závodě s vlastním vývojem produktů? Dokážete převzít odpovědnost za veškeré činnosti technologie výrobních procesů? Bez problému komunikujete v anglickém jazyce, jste silná osobnost, která dokáže vést a motivovat své podřízené? Zašlete nám Váš životopis! Česká strojírenská společnost, působící na Trutnovsku, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNICKÝ ŘEDITEL.

Pracovní náplň

  • Zajištění předvýrobní přípravy produktů včetně vývoje
  • Odpovědnost za technologie výrobních procesů
  • Odpovědnost za oddělení konstrukce, vývoje a technologie
  • Úzká komunikace s ředitelem závodu
  • Zajištění plánování a sledování efektivity

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – podmínkou
  • Praxi ve strojírenské společnosti na vedoucí pozici
  • Zkušenosti s vývojem
  • Vůdčí typ, s výbornými komunikačními a organizačními schopnostmi

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Osobní automobil i k soukromému užití
  • Roční odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Měsíční bonusy

  • Místo výkonu práce je v okrese Trutnov