ŠÉF MONTÉR

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte zkušenosti s vedením týmu montážníků? Orientujete se ve stavebnictví a máte blízko i ke strojírenství? Umíte si zjednat pořádek? Jsou pro Vás termíny posvátné? Jste to vy, koho hledáme! Česká výrobní společnost hledá do svých řad posilu na pozici: ŠÉF MONTÉR

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za chod montáží
  • Předání práce po ukončení montáže
  • Kontrola a vedení skupin pracovníků
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Praxi s montážemi a orientaci ve stavebnictví
  • Proaktivní přístup
  • Samostatnost, flexibilitu, přirozenou autoritu

Co nabízíme?

  • Služební automobil pro soukromé účely
  • Závodní stravování
  • Kurzy a školení
  • Bonusy a prémie
  • Počítač a telefon

  • Místo výkonu práce: okres Trutnov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.