SPECIALISTA KVALITY – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

Jste absolventem střední či vysoké školy technického zaměření? Máte zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobní společnosti zaměřené na automobilový průmysl? Hledáte novou pracovní výzvu, kde se naučíte novým věcem a nasbíráte nové zkušenosti? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Ryze česká výrobní společnost, zaměřená na výrobu dílů pro automobily hledá kolegu na nově vzniklé místo: SPECIALISTA KVALITY – AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • kontrola kvality vyrobených dílů
  • plnění úkolů zadaných ředitelem kvality
  • pravidelné reportování
  • tvorba příslušné technické dokumentace
  • komunikace napříč celou firmou

Co požadujeme?

  • dokončené středoškolské vzdělání
  • orientaci v normě ISO TS 16949
  • znalost nástrojů kvality v automotive
  • praxi na podobné pozici
  • komunikativnost, zodpovědnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • závodní stravování
  • motivující finanční ohodnocení + prémie
  • roční odměny
  • příspěvek na dopravu
  • moderní pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí