INŽENÝR KVALTIY DODAVATELŮ/VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s výrobní automotive společnosti, kde jste získali znalosti z oblasti kvality? Domluvíte se na středně pokročilé úrovni anglickým jazykem? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Pak neváhejte, je zde šance právě pro Vás!! Významná zahraniční společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: INŽENÝR KVALTIY DODAVATELŮ/VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za řízení úseku kvality dodavatelů
  • aktivní komunikace se zahraničními dodavateli v AJ
  • aktivní a rychle řešení případných reklamací
  • tvorba nápravných opatření
  • účast při auditech dodavatelů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření (strojírenství, jakost)
  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • středně pokročilá znalost AJ
  • znalost nástrojů kvality a ISO norem v automotive
  • odolnost vůči stresu, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • měsíční a roční bonusy, bonusy za výkon
  • práce přesčas = náhradní volno
  • příspěvek na stravování, PP, ŽP, dojíždění
  • možnost ubytování, možnost nástupu IHNED

  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj