SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Je Vám oblast kvality blízká a chce se v ní dále rozvíjet? Dorozumíte se anglicky? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní stabilní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY

Pracovní náplň

  • správa a hodnocení dodavatelů
  • podílení se na zlepšování dodavatelského procesu
  • řešení kvalitativních problémů
  • spolupráce napříč jednotlivými odděleními
  • zpracovávání příslušené dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • schopnost dorozumět se v anglickém jazyce
  • praxi na obdobné pozici (výhodou)
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • znalost systému SAP (výhodou)

Co nabízíme?

  • prostředí mezinárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • týden dovolené navíc
  • finanční bonusy
  • příspěvek na dopravu

  • místo výkonu práce: okres Frýdek - Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.