SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Hledáte práci v Brně nebo jen potřebujete změnu? Jste odborníkem v oblasti dodavatelské kvality? Hovoříte anglickým jazykem? Pokud jste jednohlasně odpověděl/a ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost přijme zkušeného kandidáta na pozici SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY (45 – 55.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • zajišťování dodavatelské kvality
  • provádění auditů dodavatelů
  • úzká spolupráce s úsekem kvality a oddělením nákupu
  • hodnocení a rozvoj dodavatelů
  • vedení související dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru, ideálně strojírenské obory
  • zkušenosti s audity a praxi ve výrobní společnosti
  • znalost ISO 16949, VDA 6.3, QS 9000 výhodou
  • znalost FMEA, 8D, SPC, MSA
  • zkušenost se vzorkováním
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • ochotu cestovat - zahraniční služební cesty
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • práci na zcela novém projektu
  • motivující finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • jazykové vzdělání
  • závodní stravování
  • příspěvky na životní nebo penzijní připojištění

  • lokalita: Brno