SKLADNÍK – mnoho benefitů

Neaktivní nabídka

17000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Hledáte práci skladníka na hlavní pracovní poměr ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží a nabízí propracovaný systém benefitů? Pak zašlete životopis na tuto nabídku práce! SKLADNÍK – mnoho benefitů

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příjem a výdej materiálu a výrobních komponent
  • obsluha vysokozdvižného vozíku
  • práce se čtečkou čárových kódů
  • kontrola dokumentů k dílům

Co požadujeme?

  • praxi na pozici skladníka
  • fyzickou zdatnost - zvedání břemen
  • ochotu pracovat na směny
  • zodpovědný přístup k práci
  • průkaz na VZV

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání u zavedené společnosti na HPP
  • nástupní příspěvek a bonusy ke mzdě
  • dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené a další navyšování dovolené dle odpracovaných let ve firmě
  • odborné kurzy dle profese
  • možnost využití dotované školky pro děti zaměstnanců
  • možnost výhodného tarifu u mobilního operátora
  • zvýhodněné vstupné do vybraných sportovních zařízení v regionu
  • místo práce v okrese Přerov