OBSLUHA VELÍNU

Neaktivní nabídka

24000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Láká Vás práce ve zcela novém provozu s nejmodernějšími technologiemi? Chcete se podílet na plynulém chodu výroby? Máte maturitu z chemického či technikcého oboru? Nevadí Vám práce na směny? Jestli jste na předchozí otázky odpověděli ano, už teď se těšíme na Váš životopis. Chemická společnost se silným postavením na trhu rozšiřuje svoji výrobu a hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici: OBSLUHA VELÍNU (od 24 000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení technologických procesů
  • kontrola zařízení a koordinace operátorů
  • vyhodnocování stavu jednotlivých zařízení
  • provádění zásahů do výrobního procesu

Co požadujeme?

  • SŠ – chemického, či technického oboru ukončené maturitou
  • dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pracovitost
  • ochotu pracovat ve 12-ti hodinovém směnném provozu
  • vůli učit se novým věcem a pečlivost

Co nabízíme?

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování
  • možnost využití podnikového rekreačního zařízení
  • příspěvek na penzijní připojištění