ASISTENT/KA s NJ a AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Domažlice

Hovoříte na pokročilé úrovni německým jazykem a domluvíte se také anglicky? Bavilo by Vás být pravou rukou vedení společnosti a mít na starosti tlumočení a překládání dokumentů? Jestli ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!!! Výrobní společnost na Domažlicku hledá do svého týmu kolegu/kolegyni s výbornými organizačními dovednostmi a jazykovými schopnostmi na pozici: ASISTENT/KA s NJ a AJ

Pracovní náplň

    Náplň práce:
  • kontrola a případná oprava přeložených firemních materiálů
  • tlumočení při návštěvách ze zahraničí, auditech a telekonferencích
  • asistování a překládání při školení nových i stávajících zaměstnanců
  • překládání prezentací, dokumentace a reportů
  • administrativa

Co požadujeme?

    Požadujeme:
  • pokročilou znalost německého jazyka (C1)
  • minimálně středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • znalost MS Office
  • pečlivost a schopnost být diskrétní

Co nabízíme?

    Nabízíme:
  • denní užívání cizích jazyků
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na jazykové kurzy a další vzdělávání
  • notebook a telefon k vlastní potřebě
  • propracovaný systém firemních benefitů

  • Místo výkonu práce: Domažlicko