INŽENÝR KVALITY SENIOR

Jste zkušeným inženýrem kvality s praxí z výrobní společnosti? Hovoříte anglicky a hledáte novou pracovní výzvu na Plzeňsku? Jste komunikativní a umíte se rozhodovat samostatně? Pozice INŽENÝR KVALITY SENIOR čeká právě na Vás! Stabilní výrobní společnost s nadnárodní působnosti hledá do svého týmu kandidáty na pozici: INŽENÝR KVALITY SENIOR

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za zajištění kvality
  • Tvorba technické dokumentace (FMEA, PPAP, 8D)
  • Implementace nápravných opatření
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Provádění auditů, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Min. 3letou praxi na obdobné pozici
  • znalost FMEA, APQP, ISO TS 16949

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Pravidelný růst mezd a půlroční bonusy
  • Možnost kariérního růstu a jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.