VEDOUCÍ VÝROBY S AJ

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

Jste rozený strojař a máte několikaletou praxi na pozici vedoucího výroby? Nemáte problém domluvit se anglicky a hledáte ve svém životě novou pracovní výzvu? Máte dobré komunikační a organizační schopnosti? Pak jste člověk, kterého hledáme! Mezinárodní prosperující společnost vypsalo výběrové řízení na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY S AJ (60-80.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení výrobního oddělení
  • Zajištění maximální produktivity práce
  • Správa systému kvality
  • Reportování výsledků výroby a kvality
  • Zlepšování standardů výroby

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, technický obor
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxi na pozici vedoucího výroby
  • Dobré manažerské dovednosti
  • Orientaci v metodách výroby – například Kaizen, Lean, FMEA, 8D reporty

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti působící na mezinárodní úrovni
  • Motivující platové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazené stravování
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.