ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBNÍ HALE

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Stali byste se rádi součástí mezinárodní firmy zabývající se svařováním? Vlastníte vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 a máte praxi v oboru? Hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis. Zahraniční společnost zabývající se technicky náročným svařováním hledá vhodného kandidáta na pozici: ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBNÍ HALE (25-27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Diagnostika a opravy závad na strojích zařízeních
  • Preventivní údržba strojů
  • Vedení záznamů o zjištěných závadách a opravách
  • Třísměnný provoz

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického/elektro zaměření
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. §5
  • Min. rok praxe na obdobné pozici
  • Manuálně zručného člověka

Co nabízíme?

  • Roční a věrnostní odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost příspěvku na ubytování nebo dopravu dle vnitropodnikové směrnice
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.