VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti v oblasti údržby strojů a výrobních zařízení? Dokážete efektivně řídit a koordinovat činnosti pracovníků a dorozumíte se německy? Pak hledáme právě Vás!!! Dynamicky rozvíjející se společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za řízení údržby – opravy linek a strojních zařízení
  • Plánování preventivní údržby
  • Nákup náhradních dílů, technická podpora
  • Komunikace s dodavateli
  • Vedení skupiny mechatroniků

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání strojního zaměření
  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalosti v oboru hydrauliky, pneumatiky
  • Samostatnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci v moderním pracovním prostředí
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Roční prémie
  • Firemní benefity (poukázky na nákup zboží a služeb)

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.