SUPERVIZOR VÝROBY

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Jste technicky zaměření a baví Vás pracovat přímo ve výrobě? Můžete se pyšnit bohatými manažerskými zkušenostmi a praxí z výrobní společnosti se zaměřením na chemii? Umíte dobře komunikovat se svými podřízenými a domluvíte se bez problému anglicky? Láká Vás budování výrobního úseku a rozjezd zcela nového stroje? Pokud ano, v tom případě pro Vás máme velmi zajímavou pracovní příležitost! Mezinárodní výrobní společnost, která rozšiřuje svůj tým, hledá nového kolegu na pozici: SUPERVIZOR VÝROBY (od 40.000,-Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za bezproblémový chod části výroby
  • spolupráce na zavádění nových technologií a standardů kvality
  • zodpovědnost za plánování odstávek a kontrola investičních akcí
  • dohled na dodržování norem, postupů a bezpečnosti práce
  • vedení a koordinace většího týmu pracovníků

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ technického či chemického směru
  • zkušenosti s chemickým provozem a vedením lidí
  • komunikativní znalost anglického jazyka slovem a písmem
  • dobré komunikační dovednosti a aktivní přístup
  • chuť do manuální práce i vedoucí pozice

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • mimořádné odměny a prémie
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj, okres Litoměřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.