OBCHODNÍ ŘEDITEL - STAVEBNÍ FIRMA

Máte zkušenosti v oblasti stavařiny a chcete využít své obchodní kontakty pro společnost s dlouholetou tradicí a spoustou zajímavých projektů? Stavební firma s dlouholetou zkušeností a kvalitními referencemi hledá nového kolegu či kolegyni na pozici: OBCHODNÍ ŘEDITEL - STAVEBNÍ FIRMA

Pracovní náplň

  • obchodní činnost (vyhledávání nových příležitostí)
  • komunikace s investory
  • účast ve veřejných zakázkách, příprava výběrových řízení
  • vedení obchodního týmu (cca 8 lidí)
  • cestování v rámci jižní Moravy
  • reprezentace firmy na akcích

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (stavařina velkou výhodou)
  • praxi z obdobné pozice (nabídky nad 10 mil. korun)
  • relevantní kontakty
  • zkušenosti s vedením a motivací týmu
  • řidičský průkaz sk. B
  • empatii, komunikativnost a samostatnost
  • reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • relevantní finanční ohodnocení
  • stabilní místo ve společnosti s nízkou fluktuací
  • služební auto i pro soukromé účely
  • výhodný systém životního pojištění
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • stravenky
  • dovolenou navíc
  • místo výkonu práce: Brno