TEAM LEADER ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

Máte zkušenosti ve vedoucí pozici v oblasti údržby strojů a zařízení a chcete se dál profesně rozvíjet v úspěšné nadnárodní společnosti? Pak neváhejte a reagujte!

Pracovní náplň

  • vedení většího týmu podřízených včetně jejich hodnocení
  • kontrola a odpovědnost za dodržování technologických postupů a BOZP
  • proškolování podřízených pracovníků (BOZP/PO/ŽP)
  • zavádění změn ve výrobě
  • spolupráce s dalšími kolegy v rámci výroby

Co požadujeme?

  • min. SŠ technického zaměření
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • znalosti z oblasti seřizování strojů, výrobních a kontrolních přípravků
  • vyhlášku 50, § 7 a vyšší
  • MS Office, SAP výhodou
  • ŘP sk. B
  • výborné technické myšlení, organizační a řídící schopnosti

Co nabízíme?

  • perspektivní uplatnění s možností dalšího rozvoje
  • zajímavé mzdového ohodnocení včetně 13. a 14. platu
  • stravování
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • pracoviště na Teplicku