OBCHODNÍK – BRATISLAVA - vhodné pro ABSOLENTY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Chcete nastartovat svou kariéru v mezinárodní společnosti s předním postavením na trhu? Láká Vás obchodování a máte vynikající komunikační dovednosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící v oblasti tiskových řešení hledá kandidáty na pozici OBCHODNÍK – BRATISLAVA.

Pracovní náplň

  • péče o stávající portfolio zákazníků
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • vedení administrativy spojené s jednotlivými obchodními případy
  • sledování aktuálních trendů na trhu
  • účast na poradách a reportování nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost slovenského jazyka
  • ochotu učit se novým věcem
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • znalosti v oblasti IT výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • samostatnou práci
  • fixní mzdu + provize z obratu
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek na soukromé kilometry
  • pozici vhodnou pro absolventy
  • místo výkonu práce: Bratislava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.