DATABÁZOVÝ SPECIALISTA - ORACLE (55 - 80 000,-Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste mistrem v SQL nebo v PL/SQL ve spojení s Oracle databázemi? Je vývoj a správa databázových systémů součástí Vašeho JÁ? Pošlete mi své CV ještě dnes.

Pracovní náplň

  • vývoj a technická údržba OLAP Oracle databáze
  • budování a implementace DWH
  • práce s ETL nástroji
  • spolupráce v rámci oddělení Business Intelligence

Co požadujeme?

  • praxe s databázovou platformou ORACLE
  • znalost SQL, PL/SQL
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • výhodou znalost modulů SAP BW/BO

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • roční kartu na MHD
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní telefon k soukromému užití
  • stravenky

  • Lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.