ELEKTROPROJEKTANT

Neaktivní nabídka

25000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Hledáte práci jako elektroprojektant v lokalitě Prostějovska, ale narážíte na jazykové požadavky? V české firmě firma se silným postavením na tuzemském trhu nutností není, benefity jsou však srovnatelné s prací u globálních firem. Zašlete nám životopis na pozici: ELEKTROPROJEKTANT (30.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vytvoření elektroschémat a další dokumentace v CAD prostředí
  • Zpracování kompletní technické dokumentace pro instalace elektro částí
  • Diagnostika a řešení funkčních závad
  • Přidružená administrativní práce v nástrojích MS Office
  • Úzká spolupráce s dalšími zaměstnanci

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Praxe jako elektroprojektant
  • Osvědčení dle vyhl. 50/78Sb, §6, ideálně § 8 a § 10

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Další finanční bonusy ke mzdě (většinou kvartálně)
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na další vzdělávání
  • Lokalita: Prostějovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.