KONTROLOR KVALITY - AUTOMOTIVE

Máte zkušenosti v kontrole kvality ve výrobní společnosti a chcete získat příležitost u prestižní mezinárodní společnosti a mít možnost se dále rozvíjet? Pak právě Vám nabízíme zajímavou pracovní pozici KONTROLOR KVALITY - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • dohled nad dodržováním požadavků systému kvality
  • příprava podkladů pro interní reklamace a jejich řešení
  • zodpovědnost za produktové audity dle vnitropodnikového plánu
  • řešení vzniklých problémů ve výrobě
  • zajištění opatření při odchylkách

Co požadujeme?

  • vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní/automotive společnosti
  • přehled v normách ISO TS 1694 a ISO 14001
  • řidičský průkaz sk. B
  • výhodou znalost německého jazyka
  • systematického a zodpovědného člověka

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat
  • možnost dalšího rozvoje
  • dovolenou navíc
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • nástup možný ihned
  • pracoviště na Teplicku