SPECIALISTA KVALITY (AUTOMOTIVE)

Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá nového člena do oddělení kvality.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za procesy a dohled nad dodržováním požadavků systému kvality
  • příprava podkladů pro interní reklamace a jejich řešení
  • provádění produktových auditů dle vnitropodnikového plánu
  • řešení vzniklých problémů ve výrobě
  • zajištění opatření při odchylkách

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní/automotive společnosti
  • orientaci v normách ISO TS 1694 a ISO 14001
  • řidičský průkaz sk. B
  • výhodou znalost NJ
  • systematičnost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení včetně 13. platu
  • možnost dalšího růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • nástup možný ihned
  • pracoviště v okrese Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.