MISTR VE VÝROBĚ

Úspěšná zahraniční výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu obsazuje pozici MISTR VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • Vedení týmu pracovníků na směně, přidělování a kontrola jejich práce
  • Zajišťování hladkého provozu – plánování směn, dovolených; zajišťování zásobování linek
  • Dodržování stanovených postupů a termínů
  • Odpovědnost za produktivitu, efektivitu, využití strojů a kvalitu
  • Dohled nad dodržováním pravidel bezpečnosti práce a životního prostředí
  • Podíl na neustálém zlepšování procesů
  • Komunikace a reportování nadřízenému pracovníkovi

Co požadujeme?

  • Znalost práce na PC (MS Office, Windows)
  • Vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s řízením většího týmu podřízených
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Výhodou znalost angličtiny nebo němčiny

Co nabízíme?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení včetně 13. platu
  • Možnost dalšího rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Pracoviště na Teplicku

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.