VEDOUCÍ VÝROBY s AJ

Úspěšná nadnárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá zkušeného kandidáta na pozici VEDOUCÍ VÝROBY s AJ

Pracovní náplň

  • vedení výroby a přípravy výrobních linek v rámci nových projektů
  • nastavování a kontrola dodržování standardů výroby a plnění stanovených cílů
  • zajištění kvality výrobků dle požadavků zákazníka
  • zlepšování interních procesů
  • řešení vzniklých nenadálých situací ve výrobě
  • reporting managementu

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • víceletou praxi s řízením výroby v automobilovém průmyslu
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • MS Excel
  • velmi dobré organizační schopnosti, aktivní přístup
  • ochotu pracovat ve 2směnném provozu

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní příležitost s možností dalšího rozvoje
  • zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a odborných znalostí
  • dodatkovou dovolenou
  • stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
  • pracoviště v okrese Litoměřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.