MANAŽER VÝROBY (AUTOMOTIVE)

Máte praxi v řízení výroby v automobilovém průmyslu a chcete ji v budoucnu využít v úspěšné zahraniční společnosti a dále se v daném oboru rozvíjet? Ovládáte angličtinu a není pro Vás překážkou dvousměnný provoz? Pak právě Vám nabízíme zajímavou příležitost na pozici MANAŽER VÝROBY (AUTOMOTIVE)

Pracovní náplň

  • řízení výroby a přípravy výrobních linek v rámci nových projektů
  • nastavování a kontrola dodržování standardů výroby a plnění stanovených cílů
  • zajištění kvality výrobků dle požadavků zákazníka
  • zlepšování interních procesů
  • řešení vzniklých nenadálých situací ve výrobě
  • reporting managementu společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti s řízením výroby v oblasti automotive
  • znalost anglického jazyka
  • MS Office – především MS Excel
  • velmi dobré organizační schopnosti, aktivní přístup
  • ochotu pracovat ve 2směnném provozu

Co nabízíme?

  • zázemí prestižní společnosti patřící mezi špičky ve svém oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a odborných znalostí
  • možnost dalšího rozvoje
  • dodatkovou dovolenou
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
  • pracoviště: Litoměřicko