PROJEKTANT ŽELEZNIC – PRAHA

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s projektováním železničních staveb? Hledáte příležitost podílet se na velkých projektech? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Stavební a projektová společnost hledá kolegu na pozici: PROJEKTANT ŽELEZNIC – PRAHA (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování výkresů dopravních staveb
  • Zodpovědnost za projekt
  • Pravidelná kontrola realizace projektu
  • Spolupráce s dalšími členy týmu
  • Komunikace s investory a klienty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Prokazatelnou praxi v oboru
  • Praxi s programem AutoCAD
  • Zkušenosti s 3D programy – výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost a týmového ducha

Co nabízíme?

  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.