NÁKUPČÍ S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

20000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Jste schopni přesvědčit dodavatele a získat tak nejvýhodnější podmínky pro nákup materiálu či komponentu? Zvládáte optimalizovat logistické procesy k Vaší spokojenosti, ale zároveň i spokojenosti firmy? Umíte německy a anglicky? Pak tato pozice je právě pro Vás!!

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Příprava cenových nabídek, smluv
  • Kontrola dodržování obchodních podmínek
  • Práce s vnitřním systémem firmy

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxi na odbodné pozici
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost systému SAP
  • Logické myšlení, samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Jazykové kurzy
  • Odborné školení
  • Dotované stravování
  • Moderní pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem