VEDOUCÍ NÁKUPU s AJ (AUTOMOTIVE)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Jste kovaná/ý v nákupu, ovládáte anglický jazyk a chcete působit na zodpovědné pozici a vést tým podřízených? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost s mezinárodní působností hledá zkušené kandidáty na pozici: VEDOUCÍ NÁKUPU s AJ (AUTOMOTIVE)

Pracovní náplň

  • Vedení oddělení nákupu materiálu
  • Komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • Zodpovědnost za zpětné vazby a ohodnocení podřízených pracovníků
  • Sledování zásob materiálu
  • Vykazování v rámci Intrastatu v souvislosti s dovozem v rámci EU
  • Kooperace s výrobou
  • Návrhy změn interních směrnic a dokumentů v rámci oddělení

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ
  • Víceletou praxi z nákupu ve výrobní společnosti
  • Aktivní AJ, znalost dalších cizích jazyků vítána
  • MS Office, SAP
  • ŘP sk. B
  • Výborné manažerské a komunikační schopnosti
  • Systematičnost, asertivitu, stresuodolnost

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • Zajímavou mzdu včetně 13. a 14. platu
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Příspěvky připojištění
  • Vzdělávání
  • Dotované stravování
  • Pracoviště: okres Teplice