TECHNOLOG - PLZEŇ

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s výrobní technologií, ovládáte anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni a nejsou Vám cizí konstrukční programy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Strojírenská společnost zabývající se kusovou výrobou hledá kolegu na pozici: TECHNOLOG - PLZEŇ (28-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování technologických postupů
  • Správa a tvroba výkresové dokumentace
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenském
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Praxi s 2D programem
  • Praxe na podobné pozici - výhodou
  • Komunikativní znalost anglického/německého jazyka

Co nabízíme?

  • Prostor pro osobní růst
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.