OBCHODNÍK PRO CHEMII

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Orientujete se v oboru chemie? Domluvíte se bez problémů anglicky? Baví Vás obchod a chcete být pánem svého času? V tom případě neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Významná česká společnost nyní hledá do svého týmu kolegu na pozici: OBCHODNÍK PRO CHEMII (od 25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • prodej chemických komodit
  • péče o stávající zákazníky
  • akvizice nových zákazníků
  • tvorba obchodních smluv
  • monitoring a analýza trhu

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ v oboru chemie
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • komunikativnost, vůle učit se nové věci, orientaci na cíl
  • řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme?

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc, zvýhodněné stravování
  • dobrá dostupnost do místa výkonu práce
  • příspěvek na penzijní připojištění