Horizontkář

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Máte zkušenosti s nastavením a obsluhou obráběcích strojů? Pracujete s výkresovou dokumentací a chcete se podílet na zlepšování funkčnosti strojů? Rádi byste pracovali ve společnosti, která si nejen váží svých zaměstnanců, ale také poskytuje zajímavé finanční ohodnocení a peněžní benefity? Tak mi zašlete svůj životopis! Vývojová a výrobní společnost přijme do svého týmu posilu na pozici: Horizontkář (až 28.000,- kč)

Pracovní náplň

  • Nastavení a obsluha CNC obráběcího stroje
  • Základní programování strojů
  • Práce s měřidly
  • Určení závad na stroji a přijímání nápravných opatření
  • Spolupráce s oddělením BOZP

Co požadujeme?

  • SOU technického zaměření
  • Znalost řídicího systému HEIDENHAIN
  • Zkušenost s horizontkou
  • Umění pracovat s výkresovou dokumentací
  • Spolehlivost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Příspěvky na stravování
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci s moderními stroji

  • Místo výkonu práce: Šumperk