NÁKUPČÍ SPOTŘEBNÍHO ZBOŽÍ Pardubicky kraj

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte zkušenosti s nákupem rychloobrátkového zboží? Než uzavřete s dodavatelem smlouvu, nejprve přemýšlíte, jak půjde nakoupené zboží prodat? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Rostoucí obchodní společnost s významným postavením na českém trhu hledá nového člena do svého týmu na pozici: NÁKUPČÍ SPOTŘEBNÍHO ZBOŽÍ Pardubicky kraj (30-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • strategický nákup značkového zboží zahraničních dodavatelů
  • vedení 3členného týmu
  • dojednávání podmínek spolupráce s novými dodavateli
  • sledování toku zboží, objemu zásob, prodejnosti svěřeného sortimentu
  • pravidelná komunikace s pracovníky skladu a logistiky
  • úzká spolupráce s marketingovým i obchodním oddělením
  • sledování konkurence a tvorba analýz
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici v FMCG
  • komunikativní znalost anglického jazyku (převážně zahraniční obchodní partneři)
  • analytické myšlení, obchodní dovednosti, vyjednávací schopnosti, pečlivost
  • MS Excel pokročilá znalost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní rostoucí společnosti
  • 4 týdny dovolené
  • slevy na výrobky společnosti
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • stravenky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Pardubický kraj