FRONT-END VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

Máš zkušenosti s frontendovým vývojem? Ovládáš webové technologie a angličtina pro Tebe není překážkou? Pak do našeo týmu hledáme právě Tebe!

Pracovní náplň

  • Vývoj rozhraní pro webové a mobilní aplikace
  • Implementace aplikací (JavaScript, SASS, CSS)
  • Tvorba technické dokumentace
  • Týmová spolupráce, technické diskuze

Co požadujeme?

  • Znalosti webových technologií (HTML5, CSS, JavaScript)
  • Zkušenosti s OOP (C#, Java) a frontendovým vývojem
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Spolehlivého jedince s týmovým duchem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu, výkonnostní bonus
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na stravování
  • Náborový příspěvek
  • Zvýhodněné tarify mobilních operátorů
  • Příspěvky na sportovní vyžití
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Hranice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.