TECHNIK – ÚDRŽBÁŘ

Máte zkušenosti v údržbě, servisu a revizích zařízení a budov? Dorozumíte se anglicky a chcete se profesně rozvíjet v nadnárodní úspěšné společnosti? Pak právě Vám nabízíme zajímavou příležitost na pozici TECHNIK – ÚDRŽBÁŘ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Servis a revize elektrických zařízení a kompresorů
  • Zodpovědnost za údržbu a opravy výrobních hal a kanceláří
  • Opravy strojních součástí
  • Komunikace s českými a zahraničními dodavateli (servis, náhradní díly, služby)
  • Objednávky, příjem a naskladnění náhradních dílů
  • Zastupování správce technického skladu v době jeho nepřítomnosti

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici (primárně údržba el. zařízení a budov)
  • Vyhl. 50, min §6
  • Komunikativní AJ
  • Uživatelskou znalost PC
  • ŘP sk. B
  • Odolnost proti stresu, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zodpovědnou a různorodou práci
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností, odměny a bonusy
  • Placené přesčasy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené

  • Pracoviště v okrese Plzeň-jih