DISPONENT POZEMNÍ PŘEPRAVY – pro absolventy

Neaktivní nabídka

20000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste krátce po škole a chcete začít svoji kariéru v pozemní přepravě? Máte ze školy alespoň teoretické znalosti o silniční přepravě? Dokážete se v angličtině domluvit se zahraničními přepravci a zákazníky? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Nadnárodní přepravní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: DISPONENT POZEMNÍ PŘEPRAVY – pro absolventy (20-24.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace s dopravci
  • řešení operativních záležitostí
  • komunikace se zákazníky a zahraničními partnery
  • práce v interním systému

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání se zaměřením na přepravu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ochotu učit se novým věcem
  • flexibilitu, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 10

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.