TOOLING ENGINEER

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáte pozici Procesní inženýr ve výrobě v automotive? Baví Vás plastařina a nastavování procesů, optimalizace a efektivita? Mluvíte anglicky každý den a znáte výrazy z oboru?

Pracovní náplň

  • Nastavení výrobních procesů
  • Plánování kapacit
  • Řízení vyvážení výrobních linek
  • Optimalizace a návrh výrobních postupů
  • Tvorba výrobní dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Víceletou praxi na obdobné pozici z oblasti automotive/zpracování plastů
  • Znalost JCMS Lean manufacturing
  • Pokročilou znalost AJ
  • Technický typ s analytickým myšlením

Co nabízíme?

  • Moderní prostředí nadnárodní výrobní společnost
  • Motivující finanční ohodnocení na základě zkušeností a odborných znalostí
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • HPP na dobu neurčitou
  • Relokační balíček

  • Pracoviště v okr. Chomutov