NÁKUPČÍ – AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Orientujete se dobře v číslech a pálí Vám to? Rád/a komunikujete s lidmi a není pro Vás problém domluvit se anglicky? Máte zkušenosti v oblasti nákupu v prostředí výrobní společnosti? Chcete pracovat ve společnosti, která Vám umožní další profesní růst i kariérní růst a nabízí širokou škálu benefitů? Tak nás neváhejte kontaktovat! Zahraniční společnost ráda uvítá novou posilu do týmu, a to na pozici NÁKUPČÍ – AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL (30000 – 50000 Kč).

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • výběr nejvhodnějších dodavatelů
  • komunikace s dodavateli
  • vedení agendy nákupu související se svěřeným projektem
  • vyjednávání cenových podmínek
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • využití anglického jazyka na denní bázi
  • pravidelné reportování nadřízenému

Co požadujeme?

  • VŠ/ŠŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • praxi v prodeji nebo nákupu podmínkou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou, německý jazyk výhodou
  • praxi ve strojírenství nebo podobném odvětví výhodou
  • zkušenosti s elektrickými komponenty výhodou
  • schopného a zodpovědného člověka s logickým uvažováním
  • ochotu se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí s možností využití nejmodernějších technologií
  • 13. a 14. mzdu
  • příplatek na zdraví a na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zajištění hlídání dětí externí formou
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • místo výkonu práce: Vysočina