RECRUITMENT SPECIALISTA KLADENSKO (25-28.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte praxi v personalistice a rádi byste se v tomto směru dál rozvíjeli? Baví Vás oblast Recruitment a HR? Chcete pracovat pro významnou nadnárodní společnost? Potom zašlete svůj životopis ještě dnes! Významná mezinárodní společnost zabývající se automobilovým průmyslem hledá posilu do svého týmu na pozici: RECRUITMENT SPECIALISTA KLADENSKO (25-28.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • příprava a vedení pohovorů
  • organizace v oblasti náborů ve výrobní společnosti
  • výběr potencionálních zaměstnanců
  • zavádění recruitingových nástrojů
  • administrativa spojená s HR oddělením

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxi v personalistice
  • zkušenosti s náborem zaměstnanců
  • MS Office - uživatelskou úroveň
  • komunikativní a aktivní přístup k práci, prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • moderní zázemí perspektivní nadnárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • 25 dnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Kladno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.