ADMINISTRÁTOR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte zkušenosti se správou ERP systémů a orientujete se v oblasti logistických procesů? Pak jde zde příležitost právě pro Vás! Stabilní společnost působící v oblasti strojírenství obsazuje pozici: ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň

  • správa ERP systému (nastavování procesů, propojení)
  • spolupráce na výrobě a realizaci IT koncepce
  • realizace IT procesů (správa vnitřní infrastruktury)
  • řešení IT problémů, realizace preventivních opatření

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oblasti IT
  • praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • základní úroveň anglického jazyka
  • znalosti logistických a výrobních procesů výhodou
  • zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • dlouhodobě perspektivní práci
  • fixní mzdu + bonusy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.