SAP SD SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

50000 - 75000 Kč

Je pro Vás zajímavá práce, kde využijete anglický jazyk? Máte zkušenosti se systémem SAP SD? Chtěl/a byste pracovat v prostředí mezinárodní firmy? Tak zašli svůj životopis! SAP SD SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Implementace a testování funkcionalit
  • Návrh řešení a předání dat
  • Konzultace a servis modulu SAP - SD/MM
  • Práce v mezinárodním týmu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • Zkušenost se SAP SA modulem na pozici konzultanta
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu s možností home office 2-3 dny v týdnu
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy
  • Systém Cafeterie a interní benefity

  • Místo výkonu práce: Brno nebo Ostrava