ÚČETNÍ - TEPLICKO

Neaktivní nabídka

22000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti z oblasti účetnictví a je Vašim cílem se v ní dále rozvíjet? Ovládáte anglický či německý jazyk a chcete mít možnost jeho aktivního využití? Pak právě Vám nabízí mezinárodní výrobní společnost zajímavou příležitost na pozici ÚČETNÍ s AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Evidence pohledávek a závazků
  • Vedení agendy majetku (správa, odpisy)
  • Účtování došlých faktur
  • Příprava podkladů pro audity
  • Kooperace s kolegy z odd. controllingu
  • Komunikace se zahraničními partnery

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Znalost angličtiny nebo němčiny
  • MS Office, znalost SAP výhodou
  • Pečlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího rozvoje
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností včetně 13. platu
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené

  • Pracoviště: Teplicko