SPECIALISTA TECHNICKÉ PODPORY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Rádi byste se stali členem týmu mezinárodní společnosti a vytvořili technickou podporou pro své kolegy i klienty? Chcete se učit nové dovednosti, baví Vás komunikace a řešení nastalých problémů? Zašlete nám Vaše CV! SPECIALISTA TECHNICKÉ PODPORY

Pracovní náplň

  • Práce s helpdeskovým systémem
  • Technická podpora v rámci týmu
  • Správa instalovaných produktů
  • Zpracování technické dokumentace
  • Zajišťování zaškolení uživatelů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Znalost platformy Linux, Windows výhodou
  • Orientace ve virtualizovaném prostředí
  • Znalost sítí a síťových protokolů
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Mobilní telefon a notebook pro osobní využívání
  • 23 dnů dovolené a 2 sick days
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.