CONTROLLER/ÚČETNÍ s AJ

Máte zkušenosti a znalosti v oblastech controllingu a účetnictví a chcete se v nich dále rozvíjet? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pak právě Vám nabízí nadnárodní výrobní společnost se sídlem západně od Plzně různorodou práci na pozici CONTROLLER/ÚČETNÍ s AJ

Pracovní náplň

  • Příprava účetních dat dle nákladových středisek a projektů
  • Nastavování procesů pro účetní operace
  • Schvalování odchozích plateb
  • Zpracování budgetů a forecastů
  • Zpracování přiznání k DPH
  • Účtování mezd
  • Měsíční závěrky a reporting

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Velmi dobrý přehled v podvojném účetnictví
  • MS Office na pokročilé úrovni – zejména MS Excel, SAP výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí prestižní společnosti
  • Mzdu dle zkušeností a znalostí, pololetní bonusy
  • Možnost dalšího rozvoje
  • Příspěvky na penzijní připojištění a dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • Cafeterie

  • Pracoviště západně od Plzně