HLAVNÍ KONZULTANT PRO OBLAST TURBÍN

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste člověk s VŠ vzděláním se zaměřením na oblast tepelné energetiky? Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste jej využívali v praxi? Hledáte stabilní práci s místem pracoviště v Brně? Pokud ANO, tak je tato pozice určena právě Vám! Významná společnost, jednička v oblasti energetiky přijme schopného kolegu na pozici HLAVNÍ KONZULTANT PRO OBLAST TURBÍN (45 - 55.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Koordinace projekčních prací a technického týmu
  • Komunikace s obchodním manažerem a zákazníky v anglickém jazyce
  • Dohled nad finanční a kvalitativní stránkou projektu
  • Krátkodobé služební cesty do zahraničí
  • Spolupráce se subdodavateli

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání se zaměřením na oblast energetiky
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici minimálně 4 roky
  • Komunikativní znalosti anglického jazyka slovem i písmem
  • Samostatnost, flexibilitu – ochotu cestovat
  • Týmového hráče
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve významné a stabilní společnosti
  • Motivující finančí ohodnocení
  • Profesní růst a podporu při vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Brno - město