TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte zkušenosti s určováním technologických postupů ve strojírenské společnosti a patřičné vzdělání v daném oboru? Orientujete se v materiálech a základech německého či anglického jazyka? Jste komunikativní osobnost, která sleduje nové technologické možnosti a je schopna aktivně navrhovat postupy? Zašlete nám váš životopis. Strojírenská společnost působící v okrese Hradec Králové, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY.

Pracovní náplň

  • optimalizace výrobních postupů
  • zavádění nových technologií a technologických postupů
  • spolupráce při hledání optimálního technologického řešení
  • specifikace množství a druhu materiálu pro výrobu
  • spolupráce při tvorbě cenových nabídek

Co požadujeme?

  • strojírenské vzdělání
  • alespoň základní znalost NJ/AJ
  • orientaci ve strojírenských normách a technické dokumentaci
  • znalost AutoCAD, případně Autodesk Inventoru
  • komunikativní osobnost s chutí tvořit

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • cílové odměny
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti

  • místo výkonu práce je v okrese Hradec Králové