OPERÁTOR MONTÁŽE – VELKÉ CELKY

Neaktivní nabídka

16000 - 22000 Kč

Hledáte novou práci a máte zkušenosti s montáží? Vyznáte se v technické dokumentaci? Chcete být součástí úspěšné výrobní společnosti v Olomouckém kraji? Pak hledáme právě Vás! Stabilní společnost s nadnárodní působností hledá do svého týmu kandidáty na pozici: OPERÁTOR MONTÁŽE – VELKÉ CELKY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava a montování velkých celků
  • práce s manipulační technikou
  • práce na směny
  • zodpovědnost za svěřené nástroje

Co požadujeme?

  • znalost čtení strojírenské dokumentace
  • praxe s montáží větších celků
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • zručnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • práci v zavedené nadnárodní společnosti
  • dostatek zakázek
  • výkonnostní bonus ke mzdě
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní, životní pojištění
  • pořádání akcí pro zaměstnance s rodinami
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj